+90 332 342 13 16 bilgi@tercihvana.com

=- Hakkımızda -=

TERCİH VANA; 2013 Yılında Marsan Sanayi Sitesinde "Tercih" Markasıyla üretime başlamıştır. 400 m2 'lik mütevazi bir atölyede başlayan faaliyetimiz, 2016 yılından sonra 1000 m2 'lik yeni yerimizde modern CNC tezgahlarla üretimimiz devam etmektedir.


Her yeni dönemde ürün kapasitesini ve ürün çeşitliliğini artırarak, sektördeki yenilikleri takip etmek en temel hedefimizdir.


Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.


Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.


Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, dizayn ve imalatı, hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple olarak gerçekleştirmektedir.


8 yılı aşan üretim sürecinde tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.